Půjčka na vyplacení exekuce

Nebankovní půjčka na vyplacení exekucí, dluhů u FÚ, ČSSZP či ZP vám pomůže s řešením vašich finančních problémů. Zastavíme neúnosné navyšování exekuce a dluhů o různé poplatky a penále při vymáhání.

Mám zájem, kontaktujte mě  

Až o 50 % méně!

Exekuci snížíme o polovinu na nákladech exekuce a odměně exekutora. Podmínkou je vyplacení takzvaným dobrovolným plněním do 30 dnů.

Rychlé vyplacení

Okamžitě vám vyplatíme všechny vaše dluhy a exekuce do 48 hodin od převzetí potřebných podkladů a vyčíslení samotných dluhů.

Co vám nabídneme

Nízkou splátku s ročním úrokem 11,9% a s RPSN, které začíná na 13,4%. Výše RPSN (celkových nákladů úvěru) se odvíjí od toho, jak dlouho chcete splácet na době splácení.

Půjčka je určena

Všem podnikatelům, živnostníkům, OSVČ a malým firmám, kteří se dostali nejen díky podnikání do nepříjemné finanční situace.

Kalkulačka půjčky na exekuce


Rychlé vyplacení všech dluhů

Rychlé vyplacení dluhů je primárně určeno podnikatelům a malým firmám, kteří se dostali nebo už očekávají, že se dostanou do finančních problémů.

Exekuce může znamenat konec podnikání

Exekuce u podnikatelů ve většině případů znamená konec podnikání. Stačí, pokud exekutor postihne exekucí firemní účet nebo zabaví a prodá vybavení provozovny.

Řešením je vyplacení exekucí

Půjčkou na vyplacení všech dluhů se zbavíte finančních problémů a nastartujete znovu své podnikání. V případě, kdy se zaplatí exekuce do 30 dnů, máte nárok na snížení nákladů exekučního řízení o 50%!

Čím dříve vyplatíte exekuce, tím dříve se postavíte na nohy a začnete znovu normálně žít.

Výhody vyplacení

  • Rychlé vyplacení do 3 dnů
  • Vyplacení všech exekucí a také dluhů u státu – FÚ, ČSSZ, ZP atd.
  • Vyplacení nevýhodných nebo sesplatněných zástav na nemovitostech
  • Výhodný úrok a splátka po celou dobu splácení
  • Odblokování firemního účtu
  • Možnost si vzít peníze navíc na účely podnikání

Komu je půjčka určena

Tato půjčka je určena především podnikatelům, kteří neprojdou bankou z důvodů špatné úvěrové historie, slabší bonity nebo exekučních řízení. Podmínkou poskytnutí je možnost ručit nemovitostí!

Půjčka pouze se zástavou nemovitostí

Všechny naše finanční produkty poskytujeme pouze se zástavou nemovitostí. Ručit může také zadluženou nemovitostí, na které je zástavní právo pro jinou společnost nebo je na nemovitosti nařízená exekuce či dražba.

K zajištění půjčky můžete také ručit nemovitostí jiné osoby – např. někoho z rodiny, přítele nebo obchodního partnera.

Mám zájem